Naar de bibliotheek!

Hou je van lezen? Ben je gek op film, muziek of gamen? Dat komt goed uit: in bibliotheek Den Haag hebben we heel veel boeken, allerlei leuke kinder-en jeugdfilms, muziekcd’s en games.

Meer dan lenen

Je kunt altijd bij ons binnenlopen. Ook als je geen lid bent van de bibliotheek.

Informatie zoeken

Moet je een werkstuk maken of een spreekbeurt houden? Kom dan naar de bibliotheek om informatie te verzamelen. We hebben informatie boeken en in elke bibliotheek kun je het internet op. Heb je hulp nodig? Dan vraag je die gewoon.

Van alles te doen

Er zijn leuke dingen te doen in de bibliotheek, bijvoorbeeld een workshop volgen, meedoen met een leesclub of naar een voorstelling gaan. Kijk eens in de agenda of er iets voor jou bijstaat.

Er zijn 14 bibliotheken in de stad Den Haag, dus er is er altijd wel 1 bij jou in de buurt!

Wil je iets lenen en het mee naar huis nemen? Zorg dan dat je een pasje hebt. Kom een keer langs met een van je ouders of verzorgers en schrijf je gratis in.

Info

Adres

Spui 68
2511 BT
Den Haag

Tel: 070 - 35 34 455

Vestigingen / Locaties

Centrale Bibliotheek
Spui 68
2511 BT, Den Haag
tel: 070 - 353 44 55
mail: centralebibliotheek@bibliotheekdenhaag.nl (Vermeld als u lid bent uw klantnummer in de mail)

Bomenbuurt
Fahrenheitstraat 707
2561 DE Den Haag
tel: 070 - 353 69 70
mail: bomenbuurt@bibliotheekdenhaag.nl

Escamp
Leyweg 811
2545 HA Den Haag
tel: 070 - 353 80 30
mail: escamp@bibliotheekdenhaag.nl

Haagse Hout
Theresiastraat 195
2593 AJ Den Haag
tel: 070 - 353 75 50
mail: haagsehout@bibliotheekdenhaag.nl

Laakkwartier
Linnaeusstraat 2
2522 GR Den Haag
tel: 070 - 353 75 70
mail: laakkwartier@bibliotheekdenhaag.nl

Leidschenveen
Emmy Belinfantedreef 7
2492 JT Den Haag
tel: 070 - 353 76 60
mail: leidschenveen@bibliotheekdenhaag.nl

Loosduinen
Loosduinse Hoofdstraat 555
2552 AE Den Haag
tel: 070 - 353 77 40
mail: loosduinen@bibliotheekdenhaag.nl

Nieuw Waldeck
Rossinilaan 141
2551 MR Den Haag
tel: 070 - 353 86 10
mail: nieuwwaldeck@bibliotheekdenhaag.nl

Scheveningen
Scheveningseweg 333
2584 AA Den Haag
tel: 070 - 353 86 20
mail: scheveningen@bibliotheekdenhaag.nl

Schilderswijk
Koningstraat 439
2515 JL Den Haag
tel: 070 - 353 52 85
mail: schilderswijk@bibliotheekdenhaag.nl

Segbroek
Weimarstraat 353
2562 HL Den Haag
tel: 070 - 353 55 11
mail: segbroek@bibliotheekdenhaag.nl

Transvaalkwartier
Hobbemaplein 30
2526 JB Den Haag
tel: 070 - 353 78 51
mail: transvaalkwartier@bibliotheekdenhaag.nl

Ypenburg
Schrabber 8
2496 SR Den Haag
tel: 070 - 353 86 11
mail: ypenburg@bibliotheekdenhaag.nl

Wateringse Veld
Laan van Wateringse Veld 468
2548 CL Den Haag
tel: 070 - 353 63 63
mail: wateringseveld@bibliotheekdenhaag.nl

Meer informatie